Vika Mayzel

Vika Mayzel.Jewelry je nový brand moderních šperků ruční výroby ze stříbra. Ve své tvorbě kladu důraz na detaily, vysokou kvalitu a čistý design. Moji výrobky kombinuji v sobě geometrii linii, asymetrické tvary a různorodé textury kovů.

Proces moji tvorby začíná v tzv. sketch-booku. Každý šperk dlouho kreslím před tím, než začnu pracovat v kovu. Nejedná se o žádné technické výkresy, ale emocionální, intuitivní a živou skici.

Vika Mayzel mladá návrhářka z Izraele momentálně žijící a pracující v Praze. Vika absolvovala elitní školu designu Shenkar v Tel-Avivu, fakultu designu šperků. Nyní se věnuje rozvoji své značky názvem Vika Mayzel.Jewelry který nabízí široký sortiment stylových kvalitních šperku originálního designu. Za sebou má několik výstav v Izraeli a v záři 2015 ze svoji diplomovou prací zúčastnila se London Design Festival.

Vika Mayzel.Jewelry je nový brand moderních šperků ruční výroby ze stříbra. V tvorbě je kladen velký důraz na detaily, vysokou kvalitu a čistý design. Výrobky od Viky kombinuji v sobě geometrii linii, asymetrické tvary a různorodé textury kovů. Šperky jsou unikátní, plné zajímavých detailů a čistých linek které představují dialog mezi světem umění a šperkem.

foto, zdroj: Vika Mayzel

Vika Mayzel Vika Mayzel Vika Mayzel Vika Mayzel Vika Mayzel Vika Mayzel Vika Mayzel Vika Mayzel Vika Mayzel Vika Mayzel
Kuráž ®
web crafted and cherished by 2046