BeWooden

O nás

Jsme skupina přátel, která založila značku BeWooden spojením znalostí designu, návrhářství, umění a řemesla. Hledáním inspirace v přírodě vytváříme produkty charakteristické svou individualitou a výjimečností.

Společná láska ke dřevu nás přivádí k novým možnostem jeho využití. Každá část dřeva je svou texturou originál, tak jako naše výrobky.

Produkty vyrábíme ručně z nejkvalitnějších tvrdých dřevin, některé pak v kombinaci s kvalitními módními látkami. Díky poměrně malým rozměrům výrobků využíváme nadbytečného materiálu z řemeslných dílen v našem kraji. Proto není potřeba pokácet jediný strom.

Tvoříme pro lidi, kteří chtějí vyjadřovat originalitu a neotřelý vkus.

Filozofie

Na začátku byla touha vytvořit na trhu nové módní produkty, které budou svým designem jedinečné. Zodpovědným vztahem k přírodě jsme se rozhodli využívat dřevo – jako obnovitelnou surovinu, kterou zná lidstvo po staletí.

Každý náš výrobek uchovává příběh stromu. Některé kusy dřevin byly součástí majestátných stromů, jiné zase mnoho let sloužily lidem v prosluněných ovocných sadech.

Dřevo v nás uchovává doteky přírody a celého koloběhu života. Uvědomujeme si důležitost stromů v našich životech, proto využíváme šetrné způsoby zpracování dřeva. Naší filozofií je vytvořit komunitu lidí se stejnými ideály, stylem a vkusem pro módu.

 

foto, zdroj BeWooden

 

BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden BeWooden
Kuráž ®
web crafted and cherished by 2046