Malé ilustrace

 

…little illustrations je takové malé tvůrčí tiskařství, založené v roce 2010 ilustrátorkou a designérkou Pavlínou Hňupovou. Produkty jsou vyráběny v malém ateliéru v České republice.

Pro ručně dělaný design produktů …little illustrations jsou typické tematické realistické figurální ilustrace, které vycházejí v tematických kolekcích. Jsou inspirované starými fotografiemi, dojemnými okamžiky lidského života a módou.

Hlavním produktem každé kolekce jsou pohlednice, alba a notesy. Dětská řada je rozšířena o pesexa, vystřihovací papírové panenky, bločky, školní sešity, pastelky a mnoho dalšího. Na konci roku jsou vydávány diáře a kalendáře na následující rok. Mezi speciální produkty patří golfové notesy, adresáře a cestovatelské zápisníčky.

Tvoříme a ilustrujeme na zakázku s nadšením, pro jedince i firmy. Navrhujeme svatební pozvánky, zápisníky, golfové notesy, meny pro kavárny a restaurace, vizitky, kalendáře a diáře…

foto,zdroj:   …little illustrations

 

Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace Malé ilustrace
Kuráž ®
web crafted and cherished by 2046