My Square

Placka, buton, nebo chcete-li, odznak. Různé označení popisující jednu věc, která je s námi už odnepaměti.

Začalo to výrobou butonů na zakázku, pro různé kluby nebo galerie, což logicky vedlo k touze po něčem vlastním. Slovo dalo slovo, vybralo se prasátko a koupila se první mašina na butony, a protože všichni tvořili do kulata, tak pěkně proti davu, mašina na čtverce. Většina z nás by něco takového dělala s jasným cílem – obohatit svou peněženku, ale My Square bohatě stačí pocit, „že se něco tvoří a lidi můžou mít něco neotřelého“, proto na své butonky dávají reálnou marži a tím pádem je výsledná cena více než sympatická a dostupná opravdu pro každého.

V minulosti se jimi poukazovalo na šarži, příslušnost k různým skupinám nebo vykonané zásluhy. Jaroslav Foglar daroval odznáček svým Hochům od Bobří řeky za každého uloveného bobříka. Kdo neměl placku v 80. letech, jako by nebyl. A placky, butony, nebo chcete-li odznáčky, jsou tu s námi i dnes. Specialisty na ně hledejte u My Square.

foto, zdroj: My Square

My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square My Square
Kuráž ®
web crafted and cherished by 2046